Get Adobe Flash player

Telewizja klubowa

MKS TV

Mikołajki CUP

Urodziny

POLSKA Mateusz Kosiorek
Mateusz Kosiorek
... kończy 24 lat
za 3 dni, 26. lipiec 2019
(* 26.07.1995)
POLSKA Dominik Wardziński
Dominik Wardziński
... kończy 25 lat
za 10 dni, 02. sierpień 2019
(* 02.08.1994)
POLSKA Mateusz Matusiak
Mateusz Matusiak
... kończy 23 lat
za 14 dni, 06. sierpień 2019
(* 06.08.1996)

Logowanie


 Raport meczowy: Kolejka 11 - sobota, 05 kwiecień 2014 - 15:00 h
Tęcza Ojrzeń 98 vs MKS Ciechanów 98
2 3

Więcej info

Data sobota, 05 kwiecień 2014
Godz. meczu : 15:00 h

Skład wyjściowy

Napastnik.
Pomocnik.
Obrońca.
Bramkarz.

Wydarzenia

Czas Wydarzenie
80BramkaPodgórski, Konrad (Asysta Romanowski Mikołaj)
80Żółta kartkaNowacki, Rafał (Wykopanie piłki po gwizdku.)
78Żółta kartkaKrysiak, Damian (Celowe zagranie ręką.)
64Wchodzi Sokolnicki, Bartosz (Pomocnik.)
 Schodzi Jenczelewski, Szymon (Pomocnik.)
57Bramka Tęcza Ojrzeń 98
52Wchodzi Sobczyk, Marcin (Obrońca.)
 Schodzi Matusiak, Patryk (Obrońca.)
40Wchodzi Jurkiewicz, Mateusz (Pomocnik.)
 Schodzi Nowacki, Łukasz (Obrońca.)
40Wchodzi Bonisławski, Dawid (Pomocnik.)
 Schodzi Sokolnicki, Bartosz (Pomocnik.)
40Wchodzi Kwasiborski, Piotr (Obrońca.)
 Schodzi Mościcki, Łukasz (Pomocnik.)
35Bramka Tęcza Ojrzeń 98
22BramkaSzerszeniewski, Rafał (Asysta Romanowski Mikołaj)
03BramkaPodgórski, Konrad (Asysta Kwasiborski Piotr.)

Klub

 

Miejski Klub Sportowy Ciechanów - klubem naszego miasta
W nazwie miejski, w domyśle wszystkich, którzy kochają piłkę nożną. Tak było przed laty, tak jest i teraz. A ludzi w Ciechanowie, którzy kochają piłkę nożną jest wielu...

 

Tabela

IV liga mazowiecka (północ) 2015/2016

# Zespół M PKT BR
1 MKS Przasnysz 16 36 46:14
2 Huragan Wołomin 16 35 47:21
3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 16 34 32:9
4 KS Łomianki 16 30 25:16
5 Wisła II Płock 16 29 31:15
6 Mławianka Mława 16 29 24:15
7 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 16 29 22:19
8 Bzura Chodaków (Sochaczew) 16 28 37:19
9 Bug Wyszków 16 24 21:21
10 Mazovia Mińsk Mazowiecki 16 21 30:27
11 Naprzód Skórzec 16 17 20:43
12 MKS Ciechanów 16 15 20:29
13 Czarni Węgrów 16 15 11:35
14 Korona Szydłowo 16 15 20:47
15 Wkra Bieżuń 16 10 13:27
16 Mazur Gostynin 16 10 15:44
17 Błękitni Gąbin 16 9 13:26

Wyszukaj