Get Adobe Flash player

Telewizja klubowa

MKS TV

Mikołajki CUP

Urodziny

POLSKA Damian Matusiak
Damian Matusiak
... kończy 25 lat
za 16 dni, 04. czerwiec 2019
(* 04.06.1994)
POLSKA Grzegorz Kiełkiewicz
Grzegorz Kiełkiewicz
... kończy 25 lat
za 20 dni, 08. czerwiec 2019
(* 08.06.1994)

Logowanie


 Raport meczowy: Kolejka 13 - piątek, 25 kwiecień 2014 - 18:00 h
MKS Ciechanów 98 vs Strzegowo 98
8 1

Więcej info

Data piątek, 25 kwiecień 2014
Godz. meczu : 18:00 h

Skład wyjściowy

Napastnik.
Pomocnik.
Obrońca.
Bramkarz.

Wydarzenia

Czas Wydarzenie
75BramkaKrysiak, Damian (Asysta Kwasiborski Piotr.)
66BramkaJenczelewski, Szymon (Asysta Kwasiborski Piotr.)
62Wchodzi Mościcki, Łukasz (Obrońca.)
 Schodzi Sobczyk, Marcin (Obrońca.)
62BramkaJenczelewski, Szymon (Asysta Tymiński Jakub)
60Wchodzi Szerszeniewski, Rafał (Napastnik.)
 Schodzi Jenczelewski, Szymon (Napastnik.)
60BramkaTymiński, Jakub (Samodzielnie wypracowana akcja.)
55Wchodzi Bonisławski, Dawid (Pomocnik.)
 Schodzi Tymiński, Jakub (Pomocnik.)
51BramkaSzerszeniewski, Rafał (Asysta Podgórski Konrad.)
45Wchodzi Romanowski, Mikołaj (Napastnik.)
 Schodzi Jurkiewicz, Mateusz (Napastnik.)
40Bramka Strzegowo 98
38Żółta kartkaKrysiak, Damian
21BramkaSzerszeniewski, Rafał (Asysta Podgórski Konrad)
16BramkaPodgórski, Konrad (Asysta Szerszeniewski Rafał)
14BramkaBorowiec, Karol (Asysta Bonisławski Dawid)

Klub

 

Miejski Klub Sportowy Ciechanów - klubem naszego miasta
W nazwie miejski, w domyśle wszystkich, którzy kochają piłkę nożną. Tak było przed laty, tak jest i teraz. A ludzi w Ciechanowie, którzy kochają piłkę nożną jest wielu...

 

Tabela

IV liga mazowiecka (północ) 2015/2016

# Zespół M PKT BR
1 MKS Przasnysz 16 36 46:14
2 Huragan Wołomin 16 35 47:21
3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 16 34 32:9
4 KS Łomianki 16 30 25:16
5 Wisła II Płock 16 29 31:15
6 Mławianka Mława 16 29 24:15
7 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 16 29 22:19
8 Bzura Chodaków (Sochaczew) 16 28 37:19
9 Bug Wyszków 16 24 21:21
10 Mazovia Mińsk Mazowiecki 16 21 30:27
11 Naprzód Skórzec 16 17 20:43
12 MKS Ciechanów 16 15 20:29
13 Czarni Węgrów 16 15 11:35
14 Korona Szydłowo 16 15 20:47
15 Wkra Bieżuń 16 10 13:27
16 Mazur Gostynin 16 10 15:44
17 Błękitni Gąbin 16 9 13:26

Wyszukaj