Get Adobe Flash player

Telewizja klubowa

MKS TV

Mikołajki CUP

Urodziny

POLSKA Damian Matusiak
Damian Matusiak
... kończy 25 lat
za 16 dni, 04. czerwiec 2019
(* 04.06.1994)
POLSKA Grzegorz Kiełkiewicz
Grzegorz Kiełkiewicz
... kończy 25 lat
za 20 dni, 08. czerwiec 2019
(* 08.06.1994)

Logowanie



Pozycja   Zespół M Z R P Pkt Zd St +/-
  1 bez zmian (1) Korona Ostrołęka 30 21 2 7 65 71 27 44
  2 bez zmian (2) MKS Ciechanów 30 18 9 3 63 89 34 55
  3 bez zmian (3) Korona Szydłowo 30 17 6 7 57 67 36 31
  4 awans (5) Tęcza Łyse 30 15 9 6 54 74 44 30
  5 spadek (4) Wkra Bieżuń 30 17 2 11 53 88 64 24
  6 bez zmian (6) Żbik Nasielsk 30 15 7 8 52 76 43 33
  7 bez zmian (7) Kryształ Glinojeck 30 15 7 8 52 65 44 21
  8 bez zmian (8) Makowianka Maków Maz. 30 15 3 12 48 65 50 15
  9 bez zmian (9) Iskra Krasne 30 9 10 11 37 46 53 -7
  10 bez zmian (10) Sona Nowe Miasto 30 10 6 14 36 51 56 -5
  11 awans (12) Boruta Kuczbork 30 9 6 15 33 38 59 -21
  12 spadek (11) KS CK Troszyn 30 8 6 16 30 41 68 -27
  13 bez zmian (13) Mazowsze Jednorożec 30 8 5 17 29 51 93 -42
  14 bez zmian (14) Wieczfnianka Wieczfnia Koś. 30 7 3 20 24 31 78 -47
  15 bez zmian (15) Orzeł Sypniewo 30 6 4 20 22 38 99 -61
  16 bez zmian (16) GKS Strzegowo 30 4 7 19 19 30 73 -43


  Awans IV Liga    Baraże    Spadek    Ulubiony zespół 

Klub

 

Miejski Klub Sportowy Ciechanów - klubem naszego miasta
W nazwie miejski, w domyśle wszystkich, którzy kochają piłkę nożną. Tak było przed laty, tak jest i teraz. A ludzi w Ciechanowie, którzy kochają piłkę nożną jest wielu...

 

Tabela

IV liga mazowiecka (północ) 2015/2016

# Zespół M PKT BR
1 MKS Przasnysz 16 36 46:14
2 Huragan Wołomin 16 35 47:21
3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 16 34 32:9
4 KS Łomianki 16 30 25:16
5 Wisła II Płock 16 29 31:15
6 Mławianka Mława 16 29 24:15
7 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 16 29 22:19
8 Bzura Chodaków (Sochaczew) 16 28 37:19
9 Bug Wyszków 16 24 21:21
10 Mazovia Mińsk Mazowiecki 16 21 30:27
11 Naprzód Skórzec 16 17 20:43
12 MKS Ciechanów 16 15 20:29
13 Czarni Węgrów 16 15 11:35
14 Korona Szydłowo 16 15 20:47
15 Wkra Bieżuń 16 10 13:27
16 Mazur Gostynin 16 10 15:44
17 Błękitni Gąbin 16 9 13:26

Wyszukaj