Get Adobe Flash player

Telewizja klubowa

MKS TV

Mikołajki CUP

Urodziny

POLSKA Jakub Szymański
Jakub Szymański
... kończy 26 lat
za 4 dni, 18. lipiec 2020
(* 18.07.1994)
POLSKA Mateusz Kosiorek
Mateusz Kosiorek
... kończy 25 lat
za 12 dni, 26. lipiec 2020
(* 26.07.1995)
POLSKA Dominik Wardziński
Dominik Wardziński
... kończy 26 lat
za 19 dni, 02. sierpień 2020
(* 02.08.1994)

Logowanie



Pozycja   Zespół M Z R P Pkt Zd St +/-
  1 bez zmian (1) GKS Strzegowo 1 1 0 0 3 2 0 2
  2 bez zmian (2) Tęcza Łyse 1 1 0 0 3 4 3 1
  - bez zmian (2) Wkra Bieżuń 1 1 0 0 3 4 3 1
  4 bez zmian (4) Sona Nowe Miasto 1 1 0 0 3 3 2 1
  5 bez zmian (5) Żbik Nasielsk 1 1 0 0 3 2 1 1
  6 bez zmian (6) Orzeł Sypniewo 1 1 0 0 3 1 0 1
  7 bez zmian (7) Kryształ Glinojeck 1 0 1 0 1 2 2 0
  - bez zmian (7) MKS Ciechanów 1 0 1 0 1 2 2 0
  9 bez zmian (9) Boruta Kuczbork 1 0 1 0 1 0 0 0
  - bez zmian (9) Korona Ostrołęka 1 0 1 0 1 0 0 0
  11 bez zmian (11) Makowianka Maków Maz. 1 0 0 1 0 3 4 -1
  - bez zmian (11) Mazowsze Jednorożec 1 0 0 1 0 3 4 -1
  13 bez zmian (13) Wieczfnianka Wieczfnia Koś. 1 0 0 1 0 2 3 -1
  14 bez zmian (14) Korona Szydłowo 1 0 0 1 0 1 2 -1
  15 bez zmian (15) Iskra Krasne 1 0 0 1 0 0 1 -1
  16 bez zmian (16) KS CK Troszyn 1 0 0 1 0 0 2 -2


  Awans IV Liga    Baraże    Spadek    Ulubiony zespół 

Klub

 

Miejski Klub Sportowy Ciechanów - klubem naszego miasta
W nazwie miejski, w domyśle wszystkich, którzy kochają piłkę nożną. Tak było przed laty, tak jest i teraz. A ludzi w Ciechanowie, którzy kochają piłkę nożną jest wielu...

 

Tabela

IV liga mazowiecka (północ) 2015/2016

# Zespół M PKT BR
1 MKS Przasnysz 16 36 46:14
2 Huragan Wołomin 16 35 47:21
3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 16 34 32:9
4 KS Łomianki 16 30 25:16
5 Wisła II Płock 16 29 31:15
6 Mławianka Mława 16 29 24:15
7 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 16 29 22:19
8 Bzura Chodaków (Sochaczew) 16 28 37:19
9 Bug Wyszków 16 24 21:21
10 Mazovia Mińsk Mazowiecki 16 21 30:27
11 Naprzód Skórzec 16 17 20:43
12 MKS Ciechanów 16 15 20:29
13 Czarni Węgrów 16 15 11:35
14 Korona Szydłowo 16 15 20:47
15 Wkra Bieżuń 16 10 13:27
16 Mazur Gostynin 16 10 15:44
17 Błękitni Gąbin 16 9 13:26

Wyszukaj