Get Adobe Flash player

Telewizja klubowa

MKS TV

Mikołajki CUP

Urodziny

POLSKA Jakub Szymański
Jakub Szymański
... kończy 26 lat
za 4 dni, 18. lipiec 2020
(* 18.07.1994)
POLSKA Mateusz Kosiorek
Mateusz Kosiorek
... kończy 25 lat
za 12 dni, 26. lipiec 2020
(* 26.07.1995)
POLSKA Dominik Wardziński
Dominik Wardziński
... kończy 26 lat
za 19 dni, 02. sierpień 2020
(* 02.08.1994)

Logowanie



Pozycja   Zespół M Z R P Pkt Zd St +/-
  1 awans (2) Wkra Bieżuń 3 3 0 0 9 13 6 7
  2 awans (5) Żbik Nasielsk 3 2 1 0 7 4 2 2
  3 spadek (1) Tęcza Łyse 3 2 0 1 6 11 6 5
  4 awans (11) MKS Ciechanów 3 1 2 0 5 6 5 1
  5 spadek (4) Korona Ostrołęka 3 1 1 1 4 1 1 0
  6 awans (14) Kryształ Glinojeck 3 1 1 1 4 3 3 0
  7 spadek (6) Korona Szydłowo 3 1 1 1 4 6 4 2
  8 awans (13) KS CK Troszyn 3 1 1 1 4 7 6 1
  9 awans (12) Iskra Krasne 3 1 1 1 4 6 6 0
  10 spadek (3) Boruta Kuczbork 3 1 1 1 4 2 2 0
  11 spadek (9) Sona Nowe Miasto 3 1 1 1 4 5 7 -2
  12 spadek (7) Mazowsze Jednorożec 3 1 0 2 3 9 11 -2
  13 awans (15) Wieczfnianka Wieczfnia Koś. 3 1 0 2 3 6 8 -2
  14 spadek (8) Orzeł Sypniewo 3 1 0 2 3 3 6 -3
  15 spadek (10) GKS Strzegowo 3 1 0 2 3 4 8 -4
  16 bez zmian (16) Makowianka Maków Maz. 3 0 0 3 0 5 10 -5


  Awans IV Liga    Baraże    Spadek    Ulubiony zespół 

Klub

 

Miejski Klub Sportowy Ciechanów - klubem naszego miasta
W nazwie miejski, w domyśle wszystkich, którzy kochają piłkę nożną. Tak było przed laty, tak jest i teraz. A ludzi w Ciechanowie, którzy kochają piłkę nożną jest wielu...

 

Tabela

IV liga mazowiecka (północ) 2015/2016

# Zespół M PKT BR
1 MKS Przasnysz 16 36 46:14
2 Huragan Wołomin 16 35 47:21
3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 16 34 32:9
4 KS Łomianki 16 30 25:16
5 Wisła II Płock 16 29 31:15
6 Mławianka Mława 16 29 24:15
7 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 16 29 22:19
8 Bzura Chodaków (Sochaczew) 16 28 37:19
9 Bug Wyszków 16 24 21:21
10 Mazovia Mińsk Mazowiecki 16 21 30:27
11 Naprzód Skórzec 16 17 20:43
12 MKS Ciechanów 16 15 20:29
13 Czarni Węgrów 16 15 11:35
14 Korona Szydłowo 16 15 20:47
15 Wkra Bieżuń 16 10 13:27
16 Mazur Gostynin 16 10 15:44
17 Błękitni Gąbin 16 9 13:26

Wyszukaj