Get Adobe Flash player

Telewizja klubowa

MKS TV

Mikołajki CUP

Urodziny

POLSKA Dawid Załęski
Dawid Załęski
... kończy 28 lat
za 5 dni, 28. październik 2018
(* 28.10.1990)
POLSKA Przemysław Perech
Przemysław Perech
... kończy 20 lat
za 8 dni, 31. październik 2018
(* 31.10.1998)
POLSKA Damian Kwiatkowski
Damian Kwiatkowski
... kończy 22 lat
za 13 dni, 05. listopad 2018
(* 05.11.1996)

Logowanie


Tabela(e)


Pozycja   Zespół Pl W D L Pts SF SA +/-
1 bez zmian (1) MKS Przasnysz 16 12 0 4 36 46 14 32
2 awans (3) Huragan Wołomin 16 11 2 3 35 47 21 26
3 spadek (2) Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 16 10 4 2 34 32 9 23
4 awans (6) KS Łomianki 16 9 3 4 30 25 16 9
5 awans (7) Wisła II Płock 16 9 2 5 29 31 15 16
6 spadek (4) Mławianka Mława 16 9 2 5 29 24 15 9
7 awans (8) Ostrovia Ostrów Mazowiecka 16 9 2 5 29 22 19 3
8 spadek (5) Bzura Chodaków (Sochaczew) 16 8 4 4 28 37 19 18
9 bez zmian (9) Bug Wyszków 16 7 3 6 24 21 21 0
10 bez zmian (10) Mazovia Mińsk Mazowiecki 16 6 3 7 21 30 27 3
11 bez zmian (11) Naprzód Skórzec 16 5 2 9 17 20 43 -23
12 bez zmian (12) MKS Ciechanów 16 4 3 9 15 20 29 -9
13 awans (14) Czarni Węgrów 16 4 3 9 15 11 35 -24
14 spadek (13) Korona Szydłowo 16 4 3 9 15 20 47 -27
15 bez zmian (15) Wkra Bieżuń 16 2 4 10 10 13 27 -14
16 awans (17) Mazur Gostynin 16 3 1 12 10 15 44 -29
17 spadek (16) Błękitni Gąbin 16 2 3 11 9 13 26 -13


  Champions    Champions League    Qualification Champions League    Europa League    UI Cup    Relegation 

Pl = Rozegrane W = Zwycięstwa D = Remisy L = Porażki Pts = Punkty SF = Bramki zdobyte SA = Bramki stracone +/- = Różnica

Klub

 

Miejski Klub Sportowy Ciechanów - klubem naszego miasta
W nazwie miejski, w domyśle wszystkich, którzy kochają piłkę nożną. Tak było przed laty, tak jest i teraz. A ludzi w Ciechanowie, którzy kochają piłkę nożną jest wielu...

 

Tabela

IV liga mazowiecka (północ) 2015/2016

# Zespół M PKT BR
1 MKS Przasnysz 16 36 46:14
2 Huragan Wołomin 16 35 47:21
3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 16 34 32:9
4 KS Łomianki 16 30 25:16
5 Wisła II Płock 16 29 31:15
6 Mławianka Mława 16 29 24:15
7 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 16 29 22:19
8 Bzura Chodaków (Sochaczew) 16 28 37:19
9 Bug Wyszków 16 24 21:21
10 Mazovia Mińsk Mazowiecki 16 21 30:27
11 Naprzód Skórzec 16 17 20:43
12 MKS Ciechanów 16 15 20:29
13 Czarni Węgrów 16 15 11:35
14 Korona Szydłowo 16 15 20:47
15 Wkra Bieżuń 16 10 13:27
16 Mazur Gostynin 16 10 15:44
17 Błękitni Gąbin 16 9 13:26

Wyszukaj