Get Adobe Flash player

Telewizja klubowa

MKS TV

Mikołajki CUP

Urodziny

POLSKA Patrycja Supińska
Patrycja Supińska
... kończy 22 lat
jutro, 22. październik 2020
(* 22.10.1998)
POLSKA Dawid Załęski
Dawid Załęski
... kończy 30 lat
za 7 dni, 28. październik 2020
(* 28.10.1990)
POLSKA Przemysław Perech
Przemysław Perech
... kończy 22 lat
za 10 dni, 31. październik 2020
(* 31.10.1998)

Logowanie


Tabela(e)


Pozycja   ZespółASC Pl W D L Pts SF SA +/-
14 spadek (13) Wkra Bieżuń 3 0 1 2 1 1 4 -3
7 awans (8) Wisła II Płock 3 1 1 1 4 10 4 6
2 bez zmian (2) Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3 3 0 0 9 7 0 7
11 spadek (10) Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3 1 0 2 3 3 6 -3
9 spadek (6) Naprzód Skórzec 3 1 1 1 4 3 6 -3
6 awans (9) Mławianka Mława 3 2 0 1 6 7 3 4
1 bez zmian (1) MKS Przasnysz 3 3 0 0 9 9 2 7
15 spadek (11) MKS Ciechanów 3 0 1 2 1 1 6 -5
16 bez zmian (16) Mazur Gostynin 2 0 0 2 0 0 5 -5
8 spadek (4) Mazovia Mińsk Mazowiecki 3 1 1 1 4 7 5 2
4 spadek (3) KS Łomianki 3 2 1 0 7 3 1 2
10 awans (14) Korona Szydłowo 2 1 0 1 3 1 4 -3
5 awans (7) Huragan Wołomin 2 2 0 0 6 6 1 5
17 bez zmian (17) Czarni Węgrów 3 0 0 3 0 0 11 -11
13 spadek (12) Błękitni Gąbin 3 0 1 2 1 4 7 -3
3 awans (5) Bzura Chodaków (Sochaczew) 3 2 1 0 7 8 2 6
11 awans (15) Bug Wyszków 3 1 0 2 3 3 6 -3


  Champions    Champions League    Qualification Champions League    Europa League    UI Cup    Relegation 

Pl = Rozegrane W = Zwycięstwa D = Remisy L = Porażki Pts = Punkty SF = Bramki zdobyte SA = Bramki stracone +/- = Różnica

Klub

 

Miejski Klub Sportowy Ciechanów - klubem naszego miasta
W nazwie miejski, w domyśle wszystkich, którzy kochają piłkę nożną. Tak było przed laty, tak jest i teraz. A ludzi w Ciechanowie, którzy kochają piłkę nożną jest wielu...

 

Tabela

IV liga mazowiecka (północ) 2015/2016

# Zespół M PKT BR
1 MKS Przasnysz 16 36 46:14
2 Huragan Wołomin 16 35 47:21
3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 16 34 32:9
4 KS Łomianki 16 30 25:16
5 Wisła II Płock 16 29 31:15
6 Mławianka Mława 16 29 24:15
7 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 16 29 22:19
8 Bzura Chodaków (Sochaczew) 16 28 37:19
9 Bug Wyszków 16 24 21:21
10 Mazovia Mińsk Mazowiecki 16 21 30:27
11 Naprzód Skórzec 16 17 20:43
12 MKS Ciechanów 16 15 20:29
13 Czarni Węgrów 16 15 11:35
14 Korona Szydłowo 16 15 20:47
15 Wkra Bieżuń 16 10 13:27
16 Mazur Gostynin 16 10 15:44
17 Błękitni Gąbin 16 9 13:26

Wyszukaj