Get Adobe Flash player

Telewizja klubowa

MKS TV

Mikołajki CUP

Urodziny

POLSKA Jakub Szymański
Jakub Szymański
... kończy 26 lat
za 4 dni, 18. lipiec 2020
(* 18.07.1994)
POLSKA Mateusz Kosiorek
Mateusz Kosiorek
... kończy 25 lat
za 12 dni, 26. lipiec 2020
(* 26.07.1995)
POLSKA Dominik Wardziński
Dominik Wardziński
... kończy 26 lat
za 19 dni, 02. sierpień 2020
(* 02.08.1994)

Logowanie


Tabela(e)


Pozycja   Zespół Pl W D L Pts SF SA +/-
1 awans (2) Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 4 4 0 0 12 9 0 9
2 awans (3) Bzura Chodaków (Sochaczew) 4 3 1 0 10 15 3 12
3 awans (5) Huragan Wołomin 3 3 0 0 9 10 4 6
4 spadek (1) MKS Przasnysz 4 3 0 1 9 9 4 5
5 spadek (4) KS Łomianki 4 2 2 0 8 4 2 2
6 awans (7) Wisła II Płock 4 2 1 1 7 12 4 8
7 awans (8) Mazovia Mińsk Mazowiecki 4 2 1 1 7 9 6 3
8 awans (9) Naprzód Skórzec 4 2 1 1 7 6 7 -1
9 spadek (6) Mławianka Mława 3 2 0 1 6 7 3 4
10 awans (11) Bug Wyszków 4 1 1 2 4 4 7 -3
11 spadek (10) Korona Szydłowo 3 1 0 2 3 2 11 -9
12 spadek (11) Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4 1 0 3 3 4 9 -5
13 awans (17) Czarni Węgrów 4 1 0 3 3 3 13 -10
14 spadek (13) Błękitni Gąbin 4 0 1 3 1 6 10 -4
15 spadek (14) Wkra Bieżuń 4 0 1 3 1 4 8 -4
16 spadek (15) MKS Ciechanów 4 0 1 3 1 1 8 -7
17 spadek (16) Mazur Gostynin 3 0 0 3 0 1 7 -6


  Champions    Champions League    Qualification Champions League    Europa League    UI Cup    Relegation 

Pl = Rozegrane W = Zwycięstwa D = Remisy L = Porażki Pts = Punkty SF = Bramki zdobyte SA = Bramki stracone +/- = Różnica

Klub

 

Miejski Klub Sportowy Ciechanów - klubem naszego miasta
W nazwie miejski, w domyśle wszystkich, którzy kochają piłkę nożną. Tak było przed laty, tak jest i teraz. A ludzi w Ciechanowie, którzy kochają piłkę nożną jest wielu...

 

Tabela

IV liga mazowiecka (północ) 2015/2016

# Zespół M PKT BR
1 MKS Przasnysz 16 36 46:14
2 Huragan Wołomin 16 35 47:21
3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 16 34 32:9
4 KS Łomianki 16 30 25:16
5 Wisła II Płock 16 29 31:15
6 Mławianka Mława 16 29 24:15
7 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 16 29 22:19
8 Bzura Chodaków (Sochaczew) 16 28 37:19
9 Bug Wyszków 16 24 21:21
10 Mazovia Mińsk Mazowiecki 16 21 30:27
11 Naprzód Skórzec 16 17 20:43
12 MKS Ciechanów 16 15 20:29
13 Czarni Węgrów 16 15 11:35
14 Korona Szydłowo 16 15 20:47
15 Wkra Bieżuń 16 10 13:27
16 Mazur Gostynin 16 10 15:44
17 Błękitni Gąbin 16 9 13:26

Wyszukaj