Get Adobe Flash player

Telewizja klubowa

MKS TV

Mikołajki CUP

Urodziny

POLSKA Patrycja Supińska
Patrycja Supińska
... kończy 22 lat
jutro, 22. październik 2020
(* 22.10.1998)
POLSKA Dawid Załęski
Dawid Załęski
... kończy 30 lat
za 7 dni, 28. październik 2020
(* 28.10.1990)
POLSKA Przemysław Perech
Przemysław Perech
... kończy 22 lat
za 10 dni, 31. październik 2020
(* 31.10.1998)

Logowanie


Tabela(e)


Pozycja   Zespół Pl W D L Pts SF SA +/-
1 bez zmian (1) Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 5 4 1 0 13 9 0 9
2 bez zmian (2) Bzura Chodaków (Sochaczew) 5 3 2 0 11 16 4 12
3 awans (5) KS Łomianki 5 3 2 0 11 5 2 3
4 spadek (3) Huragan Wołomin 4 3 1 0 10 11 5 6
5 awans (6) Wisła II Płock 5 3 1 1 10 14 5 9
6 awans (9) Mławianka Mława 4 3 0 1 9 10 5 5
7 spadek (4) MKS Przasnysz 5 3 0 2 9 9 5 4
8 bez zmian (8) Naprzód Skórzec 4 2 1 1 7 6 7 -1
9 spadek (7) Mazovia Mińsk Mazowiecki 5 2 1 2 7 11 9 2
10 awans (12) Ostrovia Ostrów Mazowiecka 5 2 0 3 6 5 9 -4
11 bez zmian (11) Korona Szydłowo 4 1 1 2 4 4 13 -9
12 awans (15) Wkra Bieżuń 5 1 1 3 4 7 9 -2
13 spadek (10) Bug Wyszków 5 1 1 3 4 5 9 -4
14 spadek (13) Czarni Węgrów 5 1 1 3 4 3 13 -10
15 awans (16) MKS Ciechanów 5 0 2 3 2 3 10 -7
16 spadek (14) Błękitni Gąbin 5 0 1 4 1 6 11 -5
17 bez zmian (17) Mazur Gostynin 4 0 0 4 0 2 10 -8


  Champions    Champions League    Qualification Champions League    Europa League    UI Cup    Relegation 

Pl = Rozegrane W = Zwycięstwa D = Remisy L = Porażki Pts = Punkty SF = Bramki zdobyte SA = Bramki stracone +/- = Różnica

Klub

 

Miejski Klub Sportowy Ciechanów - klubem naszego miasta
W nazwie miejski, w domyśle wszystkich, którzy kochają piłkę nożną. Tak było przed laty, tak jest i teraz. A ludzi w Ciechanowie, którzy kochają piłkę nożną jest wielu...

 

Tabela

IV liga mazowiecka (północ) 2015/2016

# Zespół M PKT BR
1 MKS Przasnysz 16 36 46:14
2 Huragan Wołomin 16 35 47:21
3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 16 34 32:9
4 KS Łomianki 16 30 25:16
5 Wisła II Płock 16 29 31:15
6 Mławianka Mława 16 29 24:15
7 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 16 29 22:19
8 Bzura Chodaków (Sochaczew) 16 28 37:19
9 Bug Wyszków 16 24 21:21
10 Mazovia Mińsk Mazowiecki 16 21 30:27
11 Naprzód Skórzec 16 17 20:43
12 MKS Ciechanów 16 15 20:29
13 Czarni Węgrów 16 15 11:35
14 Korona Szydłowo 16 15 20:47
15 Wkra Bieżuń 16 10 13:27
16 Mazur Gostynin 16 10 15:44
17 Błękitni Gąbin 16 9 13:26

Wyszukaj