Get Adobe Flash player

Telewizja klubowa

MKS TV

Mikołajki CUP

Urodziny

POLSKA Karol Drążek
Karol Drążek
... kończy 24 lat
jutro, 02. październik 2020
(* 02.10.1996)
POLSKA Kamil Olszewski
Kamil Olszewski
... kończy 30 lat
za 6 dni, 07. październik 2020
(* 07.10.1990)
POLSKA Bartosz Mroczek
Bartosz Mroczek
... kończy 26 lat
za 15 dni, 16. październik 2020
(* 16.10.1994)

Logowanie


Tabela(e)


Pozycja   Zespół Pl W D L Pts SF SA +/-
1 bez zmian (1) Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 6 5 1 0 16 10 0 10
2 bez zmian (2) Bzura Chodaków (Sochaczew) 6 4 2 0 14 20 4 16
3 awans (4) Huragan Wołomin 5 4 1 0 13 13 6 7
4 awans (5) Wisła II Płock 6 4 1 1 13 16 5 11
5 spadek (3) KS Łomianki 6 3 2 1 11 5 3 2
6 bez zmian (6) Mławianka Mława 5 3 1 1 10 10 5 5
7 bez zmian (7) MKS Przasnysz 5 3 0 2 9 9 5 4
8 awans (10) Ostrovia Ostrów Mazowiecka 6 3 0 3 9 8 10 -2
9 spadek (8) Naprzód Skórzec 5 2 2 1 8 8 9 -1
10 spadek (9) Mazovia Mińsk Mazowiecki 6 2 2 2 8 13 11 2
11 awans (13) Bug Wyszków 6 2 1 3 7 9 10 -1
12 bez zmian (12) Wkra Bieżuń 6 1 2 3 5 7 9 -2
13 spadek (11) Korona Szydłowo 5 1 1 3 4 5 15 -10
14 bez zmian (14) Czarni Węgrów 6 1 1 4 4 4 16 -12
15 bez zmian (15) MKS Ciechanów 6 0 2 4 2 4 14 -10
16 bez zmian (16) Błękitni Gąbin 6 0 1 5 1 6 13 -7
17 bez zmian (17) Mazur Gostynin 5 0 0 5 0 2 14 -12


  Champions    Champions League    Qualification Champions League    Europa League    UI Cup    Relegation 

Pl = Rozegrane W = Zwycięstwa D = Remisy L = Porażki Pts = Punkty SF = Bramki zdobyte SA = Bramki stracone +/- = Różnica

Klub

 

Miejski Klub Sportowy Ciechanów - klubem naszego miasta
W nazwie miejski, w domyśle wszystkich, którzy kochają piłkę nożną. Tak było przed laty, tak jest i teraz. A ludzi w Ciechanowie, którzy kochają piłkę nożną jest wielu...

 

Tabela

IV liga mazowiecka (północ) 2015/2016

# Zespół M PKT BR
1 MKS Przasnysz 16 36 46:14
2 Huragan Wołomin 16 35 47:21
3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 16 34 32:9
4 KS Łomianki 16 30 25:16
5 Wisła II Płock 16 29 31:15
6 Mławianka Mława 16 29 24:15
7 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 16 29 22:19
8 Bzura Chodaków (Sochaczew) 16 28 37:19
9 Bug Wyszków 16 24 21:21
10 Mazovia Mińsk Mazowiecki 16 21 30:27
11 Naprzód Skórzec 16 17 20:43
12 MKS Ciechanów 16 15 20:29
13 Czarni Węgrów 16 15 11:35
14 Korona Szydłowo 16 15 20:47
15 Wkra Bieżuń 16 10 13:27
16 Mazur Gostynin 16 10 15:44
17 Błękitni Gąbin 16 9 13:26

Wyszukaj