Get Adobe Flash player

Telewizja klubowa

MKS TV

Mikołajki CUP

Urodziny

POLSKA Mateusz Hutkowski
Mateusz Hutkowski
... kończy 30 lat
dzisiaj, 16. wrzesień 2019
(* 16.09.1989)
POLSKA Adam Olszewski
Adam Olszewski
... kończy 23 lat
za 9 dni, 25. wrzesień 2019
(* 25.09.1996)
POLSKA Dawid Bonisławski
Dawid Bonisławski
... kończy 21 lat
za 9 dni, 25. wrzesień 2019
(* 25.09.1998)

Logowanie



Pozycja   Zespół M Z R P Pkt Zd St +/-
  1 bez zmian (1) MKS Polonia Warszawa 34 25 5 4 80 83 18 65
  2 bez zmian (2) MKS Bug Wyszków 34 22 10 2 76 69 30 39
  3 bez zmian (3) II Wisła Płock SSA 34 22 2 10 68 84 38 46
  4 bez zmian (4) MKS Mławianka Mława 34 16 10 8 58 50 32 18
  5 awans (6) LKS Błękitni Raciąż 34 18 4 12 58 65 53 12
  6 spadek (5) MKS Ciechanów 34 18 3 13 57 68 64 4
  7 awans (8) KS Łomianki 34 16 6 12 54 48 44 4
  8 spadek (7) MKS Przasnysz 34 16 5 13 53 55 50 5
  9 bez zmian (9) MKS Narew Ostrołęka 34 15 4 15 49 49 47 2
  10 awans (11) KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka 34 13 9 12 48 61 59 2
  11 spadek (10) MKS Błękitni Gąbin 34 13 9 12 48 37 38 -1
  12 awans (13) MKS Wkra Żuromin 34 13 5 16 44 47 65 -18
  13 spadek (12) KS Bzura Chodaków 34 14 2 18 44 57 51 6
  14 awans (16) MKS Czarni Węgrów 34 8 7 19 31 43 62 -19
  15 spadek (14) Korona Ostrołęka 34 9 4 21 31 43 85 -42
  16 spadek (15) GLUKS Naprzód Skórzec 34 7 9 18 30 39 68 -29
  17 bez zmian (17) MKS Mazur Gostynin 34 6 5 23 23 26 69 -43
  18 bez zmian (18) KS Amator Maszewo 34 2 7 25 13 33 84 -51


  Awans III Liga    Baraże    Spadek    Ulubiony zespół 

Klub

 

Miejski Klub Sportowy Ciechanów - klubem naszego miasta
W nazwie miejski, w domyśle wszystkich, którzy kochają piłkę nożną. Tak było przed laty, tak jest i teraz. A ludzi w Ciechanowie, którzy kochają piłkę nożną jest wielu...

 

Tabela

IV liga mazowiecka (północ) 2015/2016

# Zespół M PKT BR
1 MKS Przasnysz 16 36 46:14
2 Huragan Wołomin 16 35 47:21
3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 16 34 32:9
4 KS Łomianki 16 30 25:16
5 Wisła II Płock 16 29 31:15
6 Mławianka Mława 16 29 24:15
7 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 16 29 22:19
8 Bzura Chodaków (Sochaczew) 16 28 37:19
9 Bug Wyszków 16 24 21:21
10 Mazovia Mińsk Mazowiecki 16 21 30:27
11 Naprzód Skórzec 16 17 20:43
12 MKS Ciechanów 16 15 20:29
13 Czarni Węgrów 16 15 11:35
14 Korona Szydłowo 16 15 20:47
15 Wkra Bieżuń 16 10 13:27
16 Mazur Gostynin 16 10 15:44
17 Błękitni Gąbin 16 9 13:26

Wyszukaj