Get Adobe Flash player

Telewizja klubowa

MKS TV

Mikołajki CUP

Urodziny

POLSKA Przemysław Radulski
Przemysław Radulski
... kończy 34 lat
za 4 dni, 21. styczeń 2021
(* 21.01.1987)
POLSKA Damian Krysiak
Damian Krysiak
... kończy 23 lat
za 5 dni, 22. styczeń 2021
(* 22.01.1998)
POLSKA Gabriel Pszczółkowski
Gabriel Pszczółkowski
... kończy 23 lat
za 15 dni, 01. luty 2021
(* 01.02.1998)

Logowanie



Pozycja   Zespół M Z R P Pkt Zd St +/-
  1 awans (3) II Wisła Płock SSA 2 2 0 0 6 3 0 3
  2 awans (3) MKS Przasnysz 2 2 0 0 6 4 2 2
  3 spadek (1) Korona Ostrołęka 2 1 1 0 4 3 1 2
  4 awans (7) MKS Ciechanów 2 1 1 0 4 4 3 1
  5 spadek (2) MKS Mławianka Mława 2 1 1 0 4 3 2 1
  6 awans (7) MKS Mazur Gostynin 2 1 1 0 4 2 1 1
  7 awans (11) MKS Narew Ostrołęka 2 1 1 0 4 3 0 3
  8 spadek (3) MKS Bug Wyszków 2 1 1 0 4 1 0 1
  9 spadek (3) LKS Błękitni Raciąż 2 1 0 1 3 1 3 -2
  10 awans (14) KS Łomianki 2 1 0 1 3 3 2 1
  11 awans (14) KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2 1 0 1 3 2 2 0
  12 spadek (7) MKS Błękitni Gąbin 2 0 1 1 1 3 4 -1
  13 spadek (7) GLUKS Naprzód Skórzec 2 0 1 1 1 2 3 -1
  14 spadek (11) MKS Wkra Żuromin 2 0 1 1 1 2 3 -1
  15 spadek (14) MKS Polonia Warszawa 2 0 1 1 1 0 1 -1
  16 spadek (13) KS Amator Maszewo 2 0 0 2 0 1 3 -2
  17 spadek (14) KS Bzura Chodaków 2 0 0 2 0 1 4 -3
  18 bez zmian (18) MKS Czarni Węgrów 2 0 0 2 0 0 4 -4


  Awans III Liga    Baraże    Spadek    Ulubiony zespół 

Klub

 

Miejski Klub Sportowy Ciechanów - klubem naszego miasta
W nazwie miejski, w domyśle wszystkich, którzy kochają piłkę nożną. Tak było przed laty, tak jest i teraz. A ludzi w Ciechanowie, którzy kochają piłkę nożną jest wielu...

 

Tabela

IV liga mazowiecka (północ) 2015/2016

# Zespół M PKT BR
1 MKS Przasnysz 16 36 46:14
2 Huragan Wołomin 16 35 47:21
3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 16 34 32:9
4 KS Łomianki 16 30 25:16
5 Wisła II Płock 16 29 31:15
6 Mławianka Mława 16 29 24:15
7 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 16 29 22:19
8 Bzura Chodaków (Sochaczew) 16 28 37:19
9 Bug Wyszków 16 24 21:21
10 Mazovia Mińsk Mazowiecki 16 21 30:27
11 Naprzód Skórzec 16 17 20:43
12 MKS Ciechanów 16 15 20:29
13 Czarni Węgrów 16 15 11:35
14 Korona Szydłowo 16 15 20:47
15 Wkra Bieżuń 16 10 13:27
16 Mazur Gostynin 16 10 15:44
17 Błękitni Gąbin 16 9 13:26

Wyszukaj