Get Adobe Flash player

Telewizja klubowa

MKS TV

Mikołajki CUP

Urodziny

POLSKA Damian Matusiak
Damian Matusiak
... kończy 25 lat
za 16 dni, 04. czerwiec 2019
(* 04.06.1994)
POLSKA Grzegorz Kiełkiewicz
Grzegorz Kiełkiewicz
... kończy 25 lat
za 20 dni, 08. czerwiec 2019
(* 08.06.1994)

Logowanie


Tabela(e)


Pozycja   Zespół M Z R P Pkt Zd St +/-
1 bez zmian (1) LKS Błękitni Raciąż 34 24 5 5 77 74 30 44
2 bez zmian (2) Mazovia Mińsk Mazowiecki 34 20 10 4 70 77 32 45
3 bez zmian (3) KS Bzura Chodaków 34 21 6 7 69 80 33 47
4 bez zmian (4) Huragan Wołomin 34 19 8 7 65 77 44 33
5 bez zmian (5) MKS Mławianka Mława 34 19 7 8 64 78 29 49
6 bez zmian (6) MKS Przasnysz 34 19 6 9 63 66 43 23
7 bez zmian (7) KS Łomianki 34 18 8 8 62 63 39 24
8 bez zmian (8) II Wisła Płock SSA 34 17 6 11 57 77 41 36
9 bez zmian (9) MKS Bug Wyszków 34 16 4 14 52 72 50 22
10 bez zmian (10) MKS Błękitni Gąbin 34 14 6 14 48 62 55 7
11 bez zmian (11) Olimpia Warszawa 34 13 6 15 45 53 53 0
12 bez zmian (12) KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka 34 12 6 16 42 64 74 -10
13 bez zmian (13) MKS Narew Ostrołęka 34 12 3 19 39 56 84 -28
14 bez zmian (14) MKS Ciechanów 34 10 4 20 34 58 74 -16
15 bez zmian (15) Korona Szydłowo 34 8 5 21 29 41 92 -51
16 bez zmian (16) Nadnarwianka Pułtusk 34 7 3 24 24 35 87 -52
17 bez zmian (17) MKS Wkra Żuromin 34 4 3 27 15 34 108 -74
18 bez zmian (18) Skra Drobin 34 4 2 28 14 41 140 -99


Klub

 

Miejski Klub Sportowy Ciechanów - klubem naszego miasta
W nazwie miejski, w domyśle wszystkich, którzy kochają piłkę nożną. Tak było przed laty, tak jest i teraz. A ludzi w Ciechanowie, którzy kochają piłkę nożną jest wielu...

 

Tabela

IV liga mazowiecka (północ) 2015/2016

# Zespół M PKT BR
1 MKS Przasnysz 16 36 46:14
2 Huragan Wołomin 16 35 47:21
3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 16 34 32:9
4 KS Łomianki 16 30 25:16
5 Wisła II Płock 16 29 31:15
6 Mławianka Mława 16 29 24:15
7 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 16 29 22:19
8 Bzura Chodaków (Sochaczew) 16 28 37:19
9 Bug Wyszków 16 24 21:21
10 Mazovia Mińsk Mazowiecki 16 21 30:27
11 Naprzód Skórzec 16 17 20:43
12 MKS Ciechanów 16 15 20:29
13 Czarni Węgrów 16 15 11:35
14 Korona Szydłowo 16 15 20:47
15 Wkra Bieżuń 16 10 13:27
16 Mazur Gostynin 16 10 15:44
17 Błękitni Gąbin 16 9 13:26

Wyszukaj