Get Adobe Flash player

Telewizja klubowa

MKS TV

Mikołajki CUP

Urodziny

POLSKA Przemysław Radulski
Przemysław Radulski
... kończy 34 lat
za 4 dni, 21. styczeń 2021
(* 21.01.1987)
POLSKA Damian Krysiak
Damian Krysiak
... kończy 23 lat
za 5 dni, 22. styczeń 2021
(* 22.01.1998)
POLSKA Gabriel Pszczółkowski
Gabriel Pszczółkowski
... kończy 23 lat
za 15 dni, 01. luty 2021
(* 01.02.1998)

Logowanie


Tabela(e)


Pozycja   Zespół M Z R P Pkt Zd St +/-
1 bez zmian (1) Mazovia Mińsk Mazowiecki 1 1 0 0 3 5 1 4
2 bez zmian (2) Huragan Wołomin 1 1 0 0 3 4 0 4
- bez zmian (2) MKS Narew Ostrołęka 1 1 0 0 3 4 0 4
4 bez zmian (4) MKS Bug Wyszków 1 1 0 0 3 4 2 2
5 bez zmian (5) Skra Drobin 1 1 0 0 3 3 1 2
6 bez zmian (6) LKS Błękitni Raciąż 1 1 0 0 3 2 0 2
7 bez zmian (7) II Wisła Płock SSA 1 0 1 0 1 2 2 0
- bez zmian (7) KS Łomianki 1 0 1 0 1 2 2 0
- bez zmian (7) MKS Przasnysz 1 0 1 0 1 2 2 0
- bez zmian (7) Olimpia Warszawa 1 0 1 0 1 2 2 0
11 bez zmian (11) KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1 0 1 0 1 1 1 0
- bez zmian (11) MKS Mławianka Mława 1 0 1 0 1 1 1 0
13 bez zmian (13) MKS Błękitni Gąbin 1 0 0 1 0 2 4 -2
14 bez zmian (14) KS Bzura Chodaków 1 0 0 1 0 1 3 -2
15 bez zmian (15) Korona Szydłowo 1 0 0 1 0 0 2 -2
16 bez zmian (16) MKS Wkra Żuromin 1 0 0 1 0 1 5 -4
17 bez zmian (17) MKS Ciechanów 1 0 0 1 0 0 4 -4
- bez zmian (17) Nadnarwianka Pułtusk 1 0 0 1 0 0 4 -4


Klub

 

Miejski Klub Sportowy Ciechanów - klubem naszego miasta
W nazwie miejski, w domyśle wszystkich, którzy kochają piłkę nożną. Tak było przed laty, tak jest i teraz. A ludzi w Ciechanowie, którzy kochają piłkę nożną jest wielu...

 

Tabela

IV liga mazowiecka (północ) 2015/2016

# Zespół M PKT BR
1 MKS Przasnysz 16 36 46:14
2 Huragan Wołomin 16 35 47:21
3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 16 34 32:9
4 KS Łomianki 16 30 25:16
5 Wisła II Płock 16 29 31:15
6 Mławianka Mława 16 29 24:15
7 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 16 29 22:19
8 Bzura Chodaków (Sochaczew) 16 28 37:19
9 Bug Wyszków 16 24 21:21
10 Mazovia Mińsk Mazowiecki 16 21 30:27
11 Naprzód Skórzec 16 17 20:43
12 MKS Ciechanów 16 15 20:29
13 Czarni Węgrów 16 15 11:35
14 Korona Szydłowo 16 15 20:47
15 Wkra Bieżuń 16 10 13:27
16 Mazur Gostynin 16 10 15:44
17 Błękitni Gąbin 16 9 13:26

Wyszukaj