Get Adobe Flash player

Telewizja klubowa

MKS TV

Mikołajki CUP

Urodziny

POLSKA Przemysław Radulski
Przemysław Radulski
... kończy 34 lat
za 4 dni, 21. styczeń 2021
(* 21.01.1987)
POLSKA Damian Krysiak
Damian Krysiak
... kończy 23 lat
za 5 dni, 22. styczeń 2021
(* 22.01.1998)
POLSKA Gabriel Pszczółkowski
Gabriel Pszczółkowski
... kończy 23 lat
za 15 dni, 01. luty 2021
(* 01.02.1998)

Logowanie


Tabela(e)


Pozycja   Zespół M Z R P Pkt Zd St +/-
1 awans (4) MKS Bug Wyszków 2 2 0 0 6 8 3 5
2 bez zmian (2) MKS Narew Ostrołęka 2 2 0 0 6 6 1 5
3 awans (6) LKS Błękitni Raciąż 2 2 0 0 6 3 0 3
4 awans (11) MKS Mławianka Mława 2 1 1 0 4 7 3 4
5 spadek (1) Mazovia Mińsk Mazowiecki 2 1 1 0 4 6 2 4
- awans (7) Olimpia Warszawa 2 1 1 0 4 6 2 4
7 bez zmian (7) KS Łomianki 2 1 1 0 4 6 3 3
8 spadek (5) Skra Drobin 2 1 0 1 3 3 2 1
9 spadek (2) Huragan Wołomin 2 1 0 1 3 6 6 0
10 awans (17) MKS Ciechanów 2 1 0 1 3 3 4 -1
11 awans (14) KS Bzura Chodaków 2 1 0 1 3 2 3 -1
12 spadek (11) KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2 0 2 0 2 2 2 0
13 spadek (7) II Wisła Płock SSA 2 0 1 1 1 3 4 -1
14 spadek (7) MKS Przasnysz 2 0 1 1 1 2 3 -1
15 spadek (13) MKS Błękitni Gąbin 2 0 0 2 0 2 7 -5
16 spadek (15) Korona Szydłowo 2 0 0 2 0 0 6 -6
17 spadek (16) MKS Wkra Żuromin 2 0 0 2 0 2 9 -7
18 spadek (17) Nadnarwianka Pułtusk 2 0 0 2 0 1 8 -7


Klub

 

Miejski Klub Sportowy Ciechanów - klubem naszego miasta
W nazwie miejski, w domyśle wszystkich, którzy kochają piłkę nożną. Tak było przed laty, tak jest i teraz. A ludzi w Ciechanowie, którzy kochają piłkę nożną jest wielu...

 

Tabela

IV liga mazowiecka (północ) 2015/2016

# Zespół M PKT BR
1 MKS Przasnysz 16 36 46:14
2 Huragan Wołomin 16 35 47:21
3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 16 34 32:9
4 KS Łomianki 16 30 25:16
5 Wisła II Płock 16 29 31:15
6 Mławianka Mława 16 29 24:15
7 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 16 29 22:19
8 Bzura Chodaków (Sochaczew) 16 28 37:19
9 Bug Wyszków 16 24 21:21
10 Mazovia Mińsk Mazowiecki 16 21 30:27
11 Naprzód Skórzec 16 17 20:43
12 MKS Ciechanów 16 15 20:29
13 Czarni Węgrów 16 15 11:35
14 Korona Szydłowo 16 15 20:47
15 Wkra Bieżuń 16 10 13:27
16 Mazur Gostynin 16 10 15:44
17 Błękitni Gąbin 16 9 13:26

Wyszukaj