Get Adobe Flash player

Telewizja klubowa

MKS TV

Mikołajki CUP

Urodziny

POLSKA Przemysław Radulski
Przemysław Radulski
... kończy 34 lat
za 4 dni, 21. styczeń 2021
(* 21.01.1987)
POLSKA Damian Krysiak
Damian Krysiak
... kończy 23 lat
za 5 dni, 22. styczeń 2021
(* 22.01.1998)
POLSKA Gabriel Pszczółkowski
Gabriel Pszczółkowski
... kończy 23 lat
za 15 dni, 01. luty 2021
(* 01.02.1998)

Logowanie


Tabela(e)


Pozycja   Zespół M Z R P Pkt Zd St +/-
1 bez zmian (1) MKS Bug Wyszków 3 3 0 0 9 12 3 9
2 bez zmian (2) MKS Narew Ostrołęka 3 3 0 0 9 9 1 8
3 awans (7) KS Łomianki 3 2 1 0 7 8 4 4
4 spadek (3) LKS Błękitni Raciąż 3 2 1 0 7 6 3 3
5 bez zmian (5) Mazovia Mińsk Mazowiecki 3 1 2 0 5 7 3 4
6 spadek (5) Olimpia Warszawa 3 1 2 0 5 6 2 4
7 spadek (4) MKS Mławianka Mława 3 1 1 1 4 8 5 3
8 bez zmian (8) Skra Drobin 3 1 1 1 4 3 2 1
9 bez zmian (9) Huragan Wołomin 3 1 1 1 4 7 7 0
10 bez zmian (10) MKS Ciechanów 3 1 1 1 4 6 7 -1
11 awans (18) Nadnarwianka Pułtusk 3 1 0 2 3 2 8 -6
12 spadek (11) KS Bzura Chodaków 3 1 0 2 3 2 4 -2
13 awans (14) MKS Przasnysz 3 0 2 1 2 5 6 -1
14 spadek (13) II Wisła Płock SSA 3 0 2 1 2 4 5 -1
15 spadek (12) KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3 0 2 1 2 2 6 -4
16 bez zmian (16) Korona Szydłowo 3 0 1 2 1 1 7 -6
17 bez zmian (17) MKS Wkra Żuromin 3 0 1 2 1 5 12 -7
18 spadek (15) MKS Błękitni Gąbin 3 0 0 3 0 2 10 -8


Klub

 

Miejski Klub Sportowy Ciechanów - klubem naszego miasta
W nazwie miejski, w domyśle wszystkich, którzy kochają piłkę nożną. Tak było przed laty, tak jest i teraz. A ludzi w Ciechanowie, którzy kochają piłkę nożną jest wielu...

 

Tabela

IV liga mazowiecka (północ) 2015/2016

# Zespół M PKT BR
1 MKS Przasnysz 16 36 46:14
2 Huragan Wołomin 16 35 47:21
3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 16 34 32:9
4 KS Łomianki 16 30 25:16
5 Wisła II Płock 16 29 31:15
6 Mławianka Mława 16 29 24:15
7 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 16 29 22:19
8 Bzura Chodaków (Sochaczew) 16 28 37:19
9 Bug Wyszków 16 24 21:21
10 Mazovia Mińsk Mazowiecki 16 21 30:27
11 Naprzód Skórzec 16 17 20:43
12 MKS Ciechanów 16 15 20:29
13 Czarni Węgrów 16 15 11:35
14 Korona Szydłowo 16 15 20:47
15 Wkra Bieżuń 16 10 13:27
16 Mazur Gostynin 16 10 15:44
17 Błękitni Gąbin 16 9 13:26

Wyszukaj