Get Adobe Flash player

Telewizja klubowa

MKS TV

Mikołajki CUP

Urodziny

POLSKA Patrycja Supińska
Patrycja Supińska
... kończy 22 lat
jutro, 22. październik 2020
(* 22.10.1998)
POLSKA Dawid Załęski
Dawid Załęski
... kończy 30 lat
za 7 dni, 28. październik 2020
(* 28.10.1990)
POLSKA Przemysław Perech
Przemysław Perech
... kończy 22 lat
za 10 dni, 31. październik 2020
(* 31.10.1998)

Logowanie


 Rywale - Korona Szydłowo

Rywale Mecze Zw. Rem. Por. Bramki
MKS Ciechanów 4 2 1 1 9 - 7
Iskra Krasne 3 2 1 0 7 - 3
GKS Strzegowo 2 2 0 0 10 - 0
Nadnarwianka Pułtusk 2 2 0 0 7 - 2
Wkra Bieżuń 2 2 0 0 5 - 2
KS CK Troszyn 2 2 0 0 4 - 1
Orzeł Sypniewo 2 2 0 0 4 - 1
Kryształ Glinojeck 2 1 0 1 6 - 3
MKS Narew Ostrołęka 2 1 1 0 6 - 4
Mazowsze Jednorożec 2 1 0 1 6 - 7
Sona Nowe Miasto 2 1 1 0 6 - 3
Makowianka Maków Maz. 2 1 0 1 5 - 3
Żbik Nasielsk 2 1 0 1 5 - 2
MKS Wkra Żuromin 2 1 0 1 4 - 3
Boruta Kuczbork 2 1 0 1 3 - 3
Skra Drobin 2 1 0 1 3 - 3
Wieczfnianka Wieczfnia Koś. 2 1 1 0 3 - 2
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2 1 1 0 2 - 1
Olimpia Warszawa 2 1 0 1 2 - 4
Huragan Wołomin 2 0 0 2 3 - 12
MKS Bug Wyszków 2 0 1 1 3 - 6
II Wisła Płock SSA 2 0 1 1 2 - 4
KS Bzura Chodaków 2 0 0 2 2 - 7
MKS Błękitni Gąbin 2 0 0 2 2 - 8
KS Łomianki 2 0 1 1 1 - 2
Tęcza Łyse 2 0 2 0 1 - 1
KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2 0 0 2 0 - 10
Korona Ostrołęka 2 0 0 2 0 - 3
LKS Błękitni Raciąż 2 0 0 2 0 - 7
MKS Mławianka Mława 2 0 0 2 0 - 7
MKS Przasnysz 2 0 0 2 0 - 8

Klub

 

Miejski Klub Sportowy Ciechanów - klubem naszego miasta
W nazwie miejski, w domyśle wszystkich, którzy kochają piłkę nożną. Tak było przed laty, tak jest i teraz. A ludzi w Ciechanowie, którzy kochają piłkę nożną jest wielu...

 

Tabela

IV liga mazowiecka (północ) 2015/2016

# Zespół M PKT BR
1 MKS Przasnysz 16 36 46:14
2 Huragan Wołomin 16 35 47:21
3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 16 34 32:9
4 KS Łomianki 16 30 25:16
5 Wisła II Płock 16 29 31:15
6 Mławianka Mława 16 29 24:15
7 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 16 29 22:19
8 Bzura Chodaków (Sochaczew) 16 28 37:19
9 Bug Wyszków 16 24 21:21
10 Mazovia Mińsk Mazowiecki 16 21 30:27
11 Naprzód Skórzec 16 17 20:43
12 MKS Ciechanów 16 15 20:29
13 Czarni Węgrów 16 15 11:35
14 Korona Szydłowo 16 15 20:47
15 Wkra Bieżuń 16 10 13:27
16 Mazur Gostynin 16 10 15:44
17 Błękitni Gąbin 16 9 13:26

Wyszukaj