Get Adobe Flash player

Telewizja klubowa

MKS TV

Mikołajki CUP

Urodziny

POLSKA Patrycja Supińska
Patrycja Supińska
... kończy 21 lat
jutro, 22. październik 2019
(* 22.10.1998)
POLSKA Dawid Załęski
Dawid Załęski
... kończy 29 lat
za 7 dni, 28. październik 2019
(* 28.10.1990)
POLSKA Przemysław Perech
Przemysław Perech
... kończy 21 lat
za 10 dni, 31. październik 2019
(* 31.10.1998)

Logowanie


Rywale Mecze Zw. Rem. Por. Bramki
MKS Błękitni Gąbin 4 3 0 1 10 - 7
Korona Ostrołęka 4 3 0 1 9 - 5
MKS Wkra Żuromin 4 2 1 1 15 - 8
KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4 2 0 2 8 - 8
II Wisła Płock SSA 4 2 0 2 6 - 7
Korona Szydłowo 4 1 1 2 7 - 9
KS Bzura Chodaków 4 1 0 3 6 - 9
KS Łomianki 4 1 0 3 6 - 7
MKS Bug Wyszków 4 1 0 3 6 - 13
MKS Przasnysz 4 1 0 3 5 - 14
MKS Mławianka Mława 4 1 2 1 4 - 5
LKS Błękitni Raciąż 4 1 2 1 2 - 1
MKS Narew Ostrołęka 4 1 0 3 2 - 7
GKS Strzegowo 3 2 1 0 18 - 4
Orzeł Sypniewo 2 2 0 0 9 - 0
Skra Drobin 2 2 0 0 9 - 4
GLUKS Naprzód Skórzec 2 2 0 0 8 - 3
Makowianka Maków Maz. 2 2 0 0 7 - 3
Mazowsze Jednorożec 2 2 0 0 7 - 0
Wieczfnianka Wieczfnia Koś. 2 2 0 0 7 - 1
KS Amator Maszewo 2 2 0 0 6 - 2
Wkra Bieżuń 2 2 0 0 6 - 2
KS CK Troszyn 2 1 1 0 10 - 2
Tęcza Łyse 2 1 1 0 7 - 4
Boruta Kuczbork 2 1 0 1 6 - 3
MKS Czarni Węgrów 2 1 0 1 5 - 6
Nadnarwianka Pułtusk 2 1 0 1 5 - 5
Iskra Krasne 2 1 1 0 4 - 2
Olimpia Warszawa 2 1 0 1 4 - 3
Żbik Nasielsk 2 1 1 0 4 - 3
MKS Mazur Gostynin 2 1 1 0 3 - 1
Huragan Wołomin 2 0 1 1 4 - 5
Kryształ Glinojeck 2 0 2 0 3 - 3
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2 0 0 2 3 - 6
MKS Polonia Warszawa 2 0 0 2 1 - 9
Sona Nowe Miasto 2 0 1 1 1 - 2

Klub

 

Miejski Klub Sportowy Ciechanów - klubem naszego miasta
W nazwie miejski, w domyśle wszystkich, którzy kochają piłkę nożną. Tak było przed laty, tak jest i teraz. A ludzi w Ciechanowie, którzy kochają piłkę nożną jest wielu...

 

Tabela

IV liga mazowiecka (północ) 2015/2016

# Zespół M PKT BR
1 MKS Przasnysz 16 36 46:14
2 Huragan Wołomin 16 35 47:21
3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 16 34 32:9
4 KS Łomianki 16 30 25:16
5 Wisła II Płock 16 29 31:15
6 Mławianka Mława 16 29 24:15
7 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 16 29 22:19
8 Bzura Chodaków (Sochaczew) 16 28 37:19
9 Bug Wyszków 16 24 21:21
10 Mazovia Mińsk Mazowiecki 16 21 30:27
11 Naprzód Skórzec 16 17 20:43
12 MKS Ciechanów 16 15 20:29
13 Czarni Węgrów 16 15 11:35
14 Korona Szydłowo 16 15 20:47
15 Wkra Bieżuń 16 10 13:27
16 Mazur Gostynin 16 10 15:44
17 Błękitni Gąbin 16 9 13:26

Wyszukaj