Logowanie

U16 umacnia się na szczycie tabeli.

27.10.2013

Wkra Sochocin - MKS Ciechanów 1:3

Wygrany mecz na szczycie tabeli zapewnił nam w tej chwili spokojne przygotowania do rundy wiosennej. Styl gry wciąż jest niezadowalający i mamy wiele do poprawienia. Cieszą wyniki i dyspozycja poszczególnych zawodników - skomentował po meczu Trener Marek Sobiech.

Zawody w Sochocinie rozpoczęły się o godzinie 14:00. Stawką tego meczu było pierwsze miejsce przed ostatnią kolejką w rundzie jesiennej. Od początku meczu zawodnicy MKS'u ruszyli do ataków. Pierwsza okazja do zdobycia przewagi pojawiła się już w 2 minucie. Tymiński Jakub ładnie dośrodkował z rzutu rożnego na długi słupek, gdzie zdziwiony chyba tym że piłka do Niego dotarła, Matusiak Patryk spudłował głową. 3 minuty później dobrze ustawiony Borowiec Karol wybił piłkę po wolnym dla Wkry. Ten sam zawodnik w 11 minucie wykonując "wolnego" posłał piłkę metr nad bramką.

W kolejnej minucie to druga drużyna w tabeli miała szansę na zdobycie bramki. Napastnik gospodarzy dostał dobrą prostopadłą piłkę, w czasie sprintu próbował nieskutecznie blokować go Miśkiewicz Konrad. Sytuację sam na sam wyjaśnił Nowacki Rafał wybijając w róg. Przy wykonaniu rożnego zawodnik z Sochocina dośrodkował na 11 metr a bramkarz gości bez problemów wyłapał słaby strzał głową. W 14 minucie zawodnik gospodarzy oddał ładny strzał z 20 metrów. Przed stratą gola obroniła nas poprzeczka. 4 minuty potem, Janakakos Szymon miał okazję przy strzale z wolnego, jednak uderzył prosto w bramkarza. W 19 minucie Tymiński Jakub samodzielnie wszedł w pole karne kiwając obrońców a potem zgubił piłkę. W tej samej minucie, odważnym strzałem z 25 metrów, poprzeczkę Wkry obił Wójcik Krzysztof. Ten sam zawodnik w 21 minucie, po podaniu Tymińskiego Jakuba na 11 metr, najpierw uderzył piłką w bramkarza a potem po dobitce umieścił ją w siatce. Pięć minut później dośrodkowanie Krysiaka Damiana z rożnego obrońcy Wkry wybijają w aut. W 29 minucie MKS zdobywa rożny z prawej strony. Tymiński Jakub ładnie dośrodkowuje w pole karne, jednak Borowiec Karol strzela głową w bramkarza. Szybkie wznowienie gry daje groźną kontrę ze strzałem na bramkę gości. Dobrze ustawiony Nowacki Rafał broni. 3 minuty później gospodarze zdobyli rzut wolny przy lewym rogu boiska. Po wrzuceniu piłki w pole karne strzał broni Nowacki Rafał a zamieszanie wyjaśnia wybiciem piłki Miśkiewicz Konrad. W 34 minucie Janakakos Szymon uderzył "świecę" w pole karne. W walce o piłkę sędzia dopatrzył się faulu Krysiaka Damiana na bramkarzu. W ostatniej minucie połowy ładne dośrodkowanie Janakakosa Szymona z rzutu rożnego na 5 metr, jednak żaden z naszych zawodników nie potrafi umieścić piłki w siatce.

Przez pierwsze 5 minut drugiej połowy gra była wyrównana. Po tym czasie zawodnik gospodarzy oddał strzał z 20 metrów który obronił , wybijając na róg, nasz bramkarz. Po dośrodkowaniu strzał obok bramki. Dwie minuty później Szerszeniewski Rafał wywalczył piłkę w środku pola i posłał ładne prostopadłe podanie do Tymińskiego Jakuba. Piłka jednak była trochę za szybka i ten nie zdążył do niej. W 48 minucie strzał z 25 metrów broni nasz bramkarz. 49 minuta dała nam róg po dośrodkowaniu Krysiaka Damiana. Piłkę za linię końcową wybił obrońca Wkry wyprzedzając Szerszeniewskiego Rafała. Do piłki podszedł Miśkiewicz Konrad. ładnie wrzucił piłkę na 12 metr gdzie czystym uderzeniem głową drugą bramkę zdobył Borowiec Karol. W 53 minucie Wkra zdobyła wolnego na 30 metrze, jednak strzał był mocno niecelny, piłka minęła w dużej odległości lewy słupek. Podobny efekt miał strzał z wolnego Borowca Karola 4 minuty później. Kolejne 16 minut gry to walka środku pola pomiędzy "szesnastkami" obu drużyn. Pozycję strzelecką w 73 minucie wywalczył sobie Janakakos Szymon. Z 25 metrów oddał mocny strzał wprost w bramkarza. Po kolejnych 2 minutach, z prawego rogu pola karnego, szczęścia próbował Olszewski Dawid. Jego strzał przeszedł nad bramką. Cztery minuty przed końcem, Sokolnicki Bartosz, na wysokości pola karnego, wrzucił piłkę z auto do Matusiaka Patryka. Ten oddał strzał z odległości 17 metrów. Bramkarz odbił piłkę o poprzeczkę pod nogi Krysiaka Damiana który bez trudu zdobył trzecią bramkę. W ostatniej minucie meczu napastnik gospodarzy zdołał okiwać naszą obronę i oddał celny strzał przy słupku zdobywając honorowego gola.

Skład: Nowacki Rafał, Pszczółkowski Gabriel (64' Sokolnicki Bartosz), Borowiec Karol, Kwasiborski Piotr (16' Wójcik Krzysztof), Tymiński Jakub (73' Olszewski Dawid), Matusiak Patryk, Nowacki Łukasz, Krysiak Damian, Janakakos Szymon, Szerszeniewski Rafał.

Bramki: 21' Wójcik Krzysztof, 49' Borowiec Karol, 76' Krysiak Damian.