(* 25.06.1998)

Logowanie

Inauguracja rundy wiosennej Juniorów.

29.03.2014

Inauguracyjny mecz piłkarzy trenowanych przez Marka Sobiecha rozpoczął się o godzinie 12:00. Dzisiejszym przeciwnikiem była Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna. W rundzie jesiennej, po ciężkim meczu nasi Juniorzy wygrali na wyjeździe 3:1.
     Decyzją Zarządu Klubu, spowodowaną problemami kadrowymi w rocznikach 1999 i 1998, obie drużyny zostały połączone. Dzięki temu na dzisiejszym meczu był pełen skład. Mimo krótkiego czasu od połączenia, gra w odnowionym składzie wyglądała całkiem nieźle. Pomimo że pierwszą bramkę w 16 minucie zdobyli goście, ambicja i wola walki pozwoliła naszym Juniorom zdobyć kolejne trzy punkty. Trzy bramki dla naszej drużyny zdobył Dorian Kurek a jedną Mateusz Jurkiewicz.
     Nie obyło się też bez kar indywidualnych. Żółte kartki otrzymali Karol Borowiec i Szymon Janakakos.
     Ten mecz był dziesiątym z rzędu zwycięstwem. Jeżeli runda wiosenna będzie obfitować w równie dobre wyniki jak jesienna, można będzie mieć nadzieję na awans do wyższej ligi w kolejnym sezonie.

Relacja z meczu.
4' - Szymon Janakakos dostaje dobre podanie na 16 metr od Doriana Kurka i oddaje niecelny strzał z lewej strony na bramkę.
5' - Rzut rożny z prawej strony wykonuje Dawid Bonisławski. Dośrodkowanie na 10 metr wybija główką obrońca drużyny gości.
7' - Karol Borowiec podaje dobre prostopadłe podanie z głębi pola do Doriana Kurka, ten wypuszcza Rafała Szerszeniewskiego na 10 metr, strzał niecelny.
13' - Dorian Kurek, po otrzymaniu dobrego prostopadłego podania z lewej strony boiska, wchodzi głęboko w pole karne. Mając po lewej stronie obrońcę uderza w długi róg, piłka odbija się od jednego z zawodników gości a inny wybiją ją prawie z linii bramkowej.
14' - Kolejna zepsuta sytuacja zdobywcy hattrick'a - Doriana Kurka.
15' - Kolejny rzut rożny z prawej strony. Do piłki podchodzi Dawid Bonisławski. Dobre dośrodkowanie na czwarty metr. Walkę o piłkę wygrywa bramkarz gości.
16' - Napastnik drużyny z Wieczfni dostaje prostopadłe podanie za plecy naszych obrońców i w sytuacji sam na sam pokonuje Rafała Nowackiego.
20' - Konrad Podgórski próbuje długiego wrzucenia w pole karne, jednak piłkę wyłapuje bramkarz.
28' - Patryk Matusiak popisuje się doskonałym prostopadłym podaniem do Doriana Kurka. Ten przyjmuje piłkę w prawym rogu pola karnego i podejmuje próbę lobowania bramkarza. Piłka odbita od ręki broniącego szczęśliwie ląduje pod nogami naszego napastnika który tym razem się nie myli doprowadzając do wyrównania.
31' - Romanowski Mikołaj próbuje szczęścia strzałem z 16 metrów.
35' - Jakub Tymiński radzi sobie z obrońcami przy linii autowej i dokładnie dośrodkowuje z prawej strony w pole karne. Idealne uderzenie główką Doriana Kurka daje prowadzenie naszemu zespołowi.
38' - Prostopadłe podanie Dawida Bonisławskiego lewą stroną boiska do Konrada Podgórskiego. Konrad wchodzi w pole karne i oddaje mocny, niecelny strzał.
Pierwsza połowa kończy się wynikiem 2:1
Początek drugiej połowy to gra w środku pola bez znaczącej przewagi żadnej z drużyn.
47' - Jakub Tymiński podejmuje udaną próbę przebicia się prawą stroną boiska, jednak jego dośrodkowania nie potrafi wykorzystać żaden z kolegów.
48' - Dawid Bonisławski dostaje dobre podanie od Konrada Podgórskiego, pokonuje kilkanaście metrów z piłką i celnie dośrodkowuje do Mikołaja Romanowskiego. Ten jednak oddaje niecelny strzał.
60' - Szymon Janakakos otrzymuje dobre podanie z pola i celnie przekazuje piłkę Dorianowi Kurkowi. Ten z obrońcami na plecach wypuszcza sobie futbolówkę w lewą stronę kładąc jednocześnie bramkarza. Strzał na pustą bramkę jest formalnością. To trzecia bramka tego zawodnika w meczu.
67' - Dorian Kurek podaje do Mateusza Jurkiewicza który z prawej strony bramki, 10 metrów oddaje niecelny strzał.
68' - Pierwsza akcja po wejściu na boisko Szymona Jenczelewskiego. Wchodzi z lewej strony w pole karne przeciwników. Mimo dużego zamieszania utrzymuje się przy piłce i daje radę podać ją dokładnie na 16 metr. Tam czeka już Mateusz Jurkiewicz który silnym strzałem ustala wynik meczu na 4:1
72' - Jedna z nielicznych prób drużyny gości doprowadza do rzutu rożnego z lewej strony boiska. Dośrodkowanie bez większych problemów wybija kapitan Karol Borowiec.
77' - Marcin Sobczyk mocnym uderzeniem obija poprzeczkę bramki gości. Piłkę, po odbiciu od ziemi, główką do bramki kieruje Karol Borowiec, jednak sędzie dopatruje się spalonego.