Logowanie

WYNIK LEPSZY NIŻ GRA

28.09.2014

JUNIORZY OGRALI ŻUROMIN 3:0

Dawno młody MKS nie grał tak słabo, ale mimo to pokonał Wkrę. Na boisku niepodzielnie rządził chaos i bałagan w poczynaniach jednej i drugiej drużyny. Dopiero w końcowych fragmentach meczu MKS "wypunktował" przeciwników. Młodzież z Żuromina nie mogła się pogodzić z przegraną i schodząc po meczu do szatni rozpoczęli pojedynek na pięści.

Pierwsza połowa meczu bezbarwna, chaotyczna. Żuromin nastawiony na kontrataki i MKS, który chciał prowadzić swoją grę, ale nie był w stanie. Niedokładność, brak zrozumienia powodowały, że brakowało płynności gry a za to narastała frustracja zawodników. Na domiar złego w 25 minucie sędzia podyktował rzut wolny pośredni w polu karnym Ciechanowian. Wkra zmarnowała dogodną sytuację i jedyną do objęcia prowadzenia. W ostatniej minucie pierwszej odsłony meczu to MKS mógł cieszyć się z prowadzenia. Rzut karny po faulu na Rafale Szerszeniewskim wykonywał Mikołaj Romanowski. Strzelił podobnie jak tydzień temu Janakakos i bramkarz obronił "jedenastkę".

Na drugą połowę trener Piasecki wysłał tą samą jedenastkę zawodników, ale dokonał roszad na pozycjach. Zmiany Janakakosa za Sokolnickiego i Pyry za Bielasa ożywiły grę Ciechanowian. Gra była trochę żywsza ale nadal dużo brakowało do ideału. Na domiar złego fatalnej kontuzji doznał Piotrek Kwasiborski zamieniony na boisku przez Pszczółkowskiego. Dziesięć minut przed końcem wreszcie trafił "Szerszeń", który chwilę później musiał zostać zmieniony przez Śpiewaka. Dwie minuty później Janakakos dośrodkował z rzutu rożnego a bramkarz wypiąstkował piłkę do swojej bramki. W doliczonym czasie gry Mateusz Śpiewak wykorzystał swoją okazję do zdobycia bramki ustalając wynik na 3:0.

Schodząc po meczu do szatni bramkarz żuromińskiej drużyny uderzył Bartka Sokolnickiego. Zrobiło się zamieszanie bo drużyna MKS rzuciła się do obrony swojego kolegi wspierana przez kolegów obserwujących ten mecz. Na szczęście udało się w pokojowych nastrojach rozejść do szatni.

MKS CIECHANÓW - WKRA ŻUROMIN 3:0 (0:0)