MKS '98 CIECHANÓW - VICTORIA SULEJÓWEK 1:1 (1:0)

25.04.2015

Po zakończonym meczu jedna i druga drużyna odczuwała niedosyt z osiągniętego wyniku. MKS i Victoria stworzyły sobie więcej dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, ale zawiodła ich skuteczność.

Prowadzenie w pierwszej odsłonie po pięknym strzale Szymona Janakakosa uzyskał MKS. W drugiej połowie fatalnie spudłował Mikołaj Romanowski. W sytuacji kiedy minął już obrońców i bramkarza z dość ostrego kąta nie trafił w bramkę. Wkrótce zamiast 2:0 zrobiło się 1:1. Czego nie zdołali osiągnąć gospodarze dokonali goście wykorzystując niezdecydowanie w grze Ciechanowian. W ciągu pozostałych dwudziestu minut jedna i druga drużyna miała doskonałe okazje do podwyższenia wyniku. Brak skuteczności spowodował rozgoryczenie jednej i drugiej drużyny po końcowym gwizdku sędziego.

Skład MKS: Brzozowski - Kwasiborski, Mościcki, Wiśniewski (Szczepkowski), Krysiak, Tymiński, Matusiak, Pszczółkowski (Romanowski), Bonisławski, Kadłubek, Janakakos

Bramka: Janakakos

Następny mecz:MKS '98 CIECHANÓW - UMKS II PIASECZNO 09.05.2015 godz. 13.00