MKS 2000 CIECHANÓW - UKS ZŁOTA OSTROŁĘKA 4:3 (3:1)

18.04.2015

Kapryśna wiosenna pogoda i kapryśna, nonszalancka gra naszej młodzieży spowodowała, że do końca meczu wynik mógł ulec zmianie.

Zanim mecz rozpoczął się na dobre już MKS prowadził 2:0. Ostrołęka z czasem otrząsnęła się i podjęła grę stwarzając sobie sytuacje, ale kolejny raz straciła bramkę. Przed przerwą padł gol kontaktowy dla gości, a asystę może przypisać sobie obrona MKS. W drugiej połowie bramki padały po kardynalnych błędach jednej lub drugiej drużyny. Dogodne sytuacje do zdobycia bramki, tzw. "stuprocentowe" były marnowane koncertowo. "Hokejowy" wynik 4:3 wskazuje na słabą grę obydwu drużyn w obronie, ale w ataku też chwalić się nie ma czym.

Skład MKS: Tymkowski (Letmanowski) - Tereszkiewicz (Mikołajczak), Imielski, Kowalski, Ziemiński - Żbikowski, Trzaska, Zadworny, Sokołowski (Otłowski), Ładziński, Włodarski.

Bramki: Żbikowski, Włodarski x 2, Sokołowski

Następny mecz: TĘCZA ŁYSE - MKS 2000 CIECHANÓW 24.04.2015 (piątek) godz. 17.00