Get Adobe Flash player

Telewizja klubowa

MKS TV

Mikołajki CUP

Urodziny

POLSKA Damian Matusiak
Damian Matusiak
... kończy 25 lat
za 16 dni, 04. czerwiec 2019
(* 04.06.1994)
POLSKA Grzegorz Kiełkiewicz
Grzegorz Kiełkiewicz
... kończy 25 lat
za 20 dni, 08. czerwiec 2019
(* 08.06.1994)

Logowanie

Kolejna kolejka przełożona.

03.04.2013

Ciechanowsko - Ostrołęcki Związek Piłki Nożnej poinformował, że w związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi nie odbędą się po raz kolejny weekendowe mecze Ligi Okręgowej, A klasy, B klasy oraz grup młodzieżowych.

Czytaj więcej: Kolejna kolejka przełożona.

Seniorzy

Drużyna Seniorów sezon 2013/2014

Trener: Paweł Mazurkiewicz
Kierownik: Roman Chotkowski

Kadra:

Bramkarze:
Wardziński Dominik -1994
Olszewski Rafał -1989
Podgórski Wiktor - 1996
Dariusz Tolsdorf - 1992
 
Obrońcy:
Kiełkiewicz Grzegorz - 1994
Załęski Dawid - 1990
Sosnowski Adam - 1992
Tereszkiewicz Konrad - 1996
Kiński Konrad - 1996
Mazurkiewicz Paweł - 1981
Radulski Przemysław - 1987
Matusiak Rafał - 1990
 
Pomocnicy:
Łapuć Paweł - 1994
Olszewski Kamil - 1990
Matusiak Mateusz - 1996
Mroczek Bartosz - 1994
Borowiec Marcin - 1995
Hutkowski Mateusz - 1989
Kosiorek Mateusz - 1995
Sepczyński Łukasz - 1995
Jarzynka Łukasz - 1993
Olszewski Adam - 1996
Drążek Karol - 1996
Kwiatkowski Damian - 1996

Napastnicy:
Tosik Patryk - 1986
Chojnowski Rafał - 1995
Matusiak Damian - 1994
Kowalski Adrian - 1992


Klub

 

Miejski Klub Sportowy Ciechanów - klubem naszego miasta
W nazwie miejski, w domyśle wszystkich, którzy kochają piłkę nożną. Tak było przed laty, tak jest i teraz. A ludzi w Ciechanowie, którzy kochają piłkę nożną jest wielu...

 

Tabela

IV liga mazowiecka (północ) 2015/2016

# Zespół M PKT BR
1 MKS Przasnysz 16 36 46:14
2 Huragan Wołomin 16 35 47:21
3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 16 34 32:9
4 KS Łomianki 16 30 25:16
5 Wisła II Płock 16 29 31:15
6 Mławianka Mława 16 29 24:15
7 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 16 29 22:19
8 Bzura Chodaków (Sochaczew) 16 28 37:19
9 Bug Wyszków 16 24 21:21
10 Mazovia Mińsk Mazowiecki 16 21 30:27
11 Naprzód Skórzec 16 17 20:43
12 MKS Ciechanów 16 15 20:29
13 Czarni Węgrów 16 15 11:35
14 Korona Szydłowo 16 15 20:47
15 Wkra Bieżuń 16 10 13:27
16 Mazur Gostynin 16 10 15:44
17 Błękitni Gąbin 16 9 13:26

Wyszukaj