Get Adobe Flash player

Telewizja klubowa

MKS TV

Mikołajki CUP

Urodziny

POLSKA Damian Matusiak
Damian Matusiak
... kończy 27 lat
za 20 dni, 04. czerwiec 2021
(* 04.06.1994)
POLSKA Grzegorz Kiełkiewicz
Grzegorz Kiełkiewicz
... kończy 27 lat
za 24 dni, 08. czerwiec 2021
(* 08.06.1994)

Logowanie

Liga zakładowa 2015/2016

25.08.2015

Bardzo nam miło poinformować, że po raz kolejny odbędą się w Ciechanowie rozgrywki Halowej Ligi Zakładowej w piłce nożnej. Zawody odbywać się będą na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ciechanowie przy współpracy organizacyjnej Miejskiego Klubu Sportowego Ciechanów. Patronat na imprezą objął Pan Prezydent Krzysztof Kosiński.
Plan rozgrywek planowany jest w okresie od listopada 2015r. do lutego/marca 2016r., a szczegółowy harmonogram, podział grup zależny będzie od ilości zgłoszonych drużyn, organizatorzy przewidują koncepcję rozgrywek drużyn w składach 5+1.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zgłaszania drużyn już od dziś!
Zgłoszenia przyjmujemy w MOSiR, w siedzibie MKS Ciechanów lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Więcej informacji pod numerem telefonu: 508157193

LIGA ZAKŁADOWA – REGULAMIN I PRZEPISY GRY


1.    Organizatorem Rozgrywek piłkarskich jest Miasto Ciechanów oraz Klub Miejski Klub Sportowy Ciechanów, zwany dalej Klub. Za stronę organizacyjną i techniczną rozgrywek Ligi odpowiada MKS Ciechanów. Oferta skierowana jest do firm i instytucji.
2.    W celu zgłoszenia drużyny do rozgrywek należy czytelnie wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, wraz z imienną listą zgłaszanych zawodników i przesłać skan mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Formularz do pobrania znajduje się na stronie www.mksciechanow.pl. Oryginał należy dostarczyć do dnia 30.09.2015r., który jest ostatnim dniem przyjmowania zgłoszeń.
3.    Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest terminowe regulowanie opłat miesięcznych za udział w rozgrywkach, a opłata miesięczna wynosi 400,00 zł za każdy miesiąc rozgrywek i jest płatna do 15 dnia każdego miesiąca za który jest należna.
4.    Zgłoszenie do rozgrywek jest jednoznaczne z akceptacją przestrzegania regulaminu i przepisów gry w rozgrywkach Organizowanych przez Klub.
5.    System rozgrywek w każdym sezonie uzależniony jest od ilości drużyn przystępujących do rozgrywek. Dokładny system rozgrywek podawany jest przed pierwszym meczem o punkty.

PODSTAWOWE ZASADY REGULAMINU

1.    Mecze odbywają się raz w tygodniu. W wyjątkowych sytuacjach dopuszczalne jest rozegranie w tygodniu większej ilości meczów przez dany zespól.
2.    Mecze rozgrywane są w systemie „każdy z każdym”; mecz i rewanż.
3.    Rozgrywki odbywają się na hali MOSiR przy ulicy 17 Stycznia 60 w Ciechanowie.
4.    Czas gry: 2 x 10 min. Z maksymalnie 3 min przerwy
5.     W   trakcie   rozgrywek każdy  mecz  będzie  prowadzony  przez sędziego/sędziów  boiskowych akredytowanych przez Klub.
6.    Zawodnicy muszą posiadać jednolite stroje sportowe koniecznie z wyraźnie widocznymi numerami(koszulki w jednolitych kolorach z numerem, spodenki)
a) Stroje piłkarskie drużyny nabywają we własnym zakresie.
b) Zawodnik nieposiadający stroju piłkarskiego i/lub nieposiadający na koszulce numeru nie
zostanie dopuszczony do gry do czasu jego uzupełnienia.
c) W przypadku, gdy dwie drużyny będą posiadać stroje w tych samych kolorach, jedna z drużyn zobowiązana będzie wystąpić w znacznikach, o wyborze drużyny decyduje rzut monetą.
d) Zawodnik nie może używać ubioru lub nosić jakichkolwiek przedmiotów (np. biżuteria/okulary), które stanowiłoby zagrożenie dla niego samego lub innego zawodnika –ostateczna decyzja należy do sędziego prowadzącego zawody.

7.    Zawodnicy zobowiązani są do gry w obuwiu halowych. Zawodnik w innym obuwiu nie zostanie dopuszczony do meczu.
8.    Niestawienie się drużyny do 5 min po wyznaczonym terminie spotkania oznacza walkower na
Korzyść drużyny przeciwnej w stosunku 3:0 i 3 punkty minusowe w tabeli dla drużyny, która się nie stawiła. W przypadku, gdy jedna z drużyn poinformuje organizatora do godziny 14.00 w dniu meczu o swojej nieobecności na meczu i ta informacja zostanie przekazana do
przeciwnika przyznaje się walkower bez punktów ujemnych.

9.    W przypadku niestawienia się obydwu drużyn i nie odbycia meczu w wyznaczonym przez
organizatora terminie, pojedynek weryfikowany jest, jako obustronna przegrana bez konsekwencji bramkowych.

10.    Podczas rozgrywek drużyny uczestniczące, bez zgody organizatora nie mają możliwości przełożenia meczu.

11.    Drużyna ma prawo jednokrotnie w czasie sezonu z powodów losowych przełożyć termin spotkania, w sytuacji, gdy wyrazi na to zgodę drużyna przeciwna, a także Organizator Rozgrywek. Wnioskować o zmianę należy telefonicznie, na podany przez Organizatora nr telefonu, najpóźniej do godziny 16.00 na tydzień przed meczem, którego dotyczy prośba. Prośby kierowane po tym terminie nie będą rozpatrywane. Ostateczna decyzja należy do organizatora.

12.    Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminów spotkań w sytuacjach wyjątkowych.

13.    Tylko zawodnik znajdujący się na protokole może występować w meczu. Nie ma możliwości zgłaszania zawodników bezpośrednio przed meczem na rozgrywkach.

SYSTEM PUNKTOWY

1.    Za zwycięstwo drużyna otrzymuje 3 pkt. Za remis 1 pkt. Za przegraną 0 pkt. W przypadku walkowera drużyna wygrywająca otrzymuje 3 pkt. i 3:0 w bramkach. Dodatkowo niestawienie się drużyny do 5 min po wyznaczonym terminie spotkania oznacza walkower na korzyść drużyny przeciwnej w stosunku 3:0 i 3 punkty minusowe w tabeli dla drużyny, która się nie stawiła. W przypadku, gdy jedna z drużyn poinformuje  organizatora  do  godziny  14.00  w  dniu  meczu  o  swojej  nieobecności  na  meczu  i  ta informacja zostanie przekazana do przeciwnika przyznaje się walkower bez punktów ujemnych.

2. O kolejności w tabeli decyduje:
a) Po pierwsze większa ilość zdobytych punktów.
b) Po drugie wynik bezpośredniego pojedynku między zainteresowanymi drużynami, w przypadku 3 lub większej ilości takich drużyn tworzymy małą tabelkę.
c) Po trzecie większa ilość goli dodatnich wynikająca z różnicy goli zdobytych i straconych
d) Po czwarte większa ilość goli zdobyta w rozgrywkach.
e) Po piąte losowanie

Uprawnieni zawodnicy, skład drużyny:

1.    Uczestnikami rozgrywek mogą być zespoły składające się z pracowników firmy zgłaszającej się do rozgrywek, lub/i podwykonawcy bezpośrednio związani z daną firmą. Ponadto dopuszcza się 4 osoby niezatrudnione w firmie zgłoszonej do rozgrywek.
 
2.    W rozgrywkach mogą uczestniczyć zawodnicy od 16 roku życia. Zawodnicy niepełnoletni zobowiązani są dostarczyć pisemną zgodę rodziców na udział w rozgrywkach.

3.    Rozgrywki piłkarskie organizowane przez Klub mają charakter amatorski tzn., jego uczestnikami nie mogą być zawodnicy (nawet, gdy są pracownikami firmy zgłoszonej do
          rozgrywek Ligi), którzy na dzień rozpoczęcia, jak i podczas trwania danej edycji Ligi są
zgłoszeni do:
a)    Extraklasie I, II, III, IV lidze polskiej

4.    Za weryfikację tożsamości klubowej zawodników odpowiadają kapitanowie drużyn.

5.    Występ zawodnika, którego  tożsamość  klubowa  wskazuje, że jest nieuprawniony do  gry  w
      Lidze skutkuje walkowerem 3:0 na korzyść drużyny przeciwnej.

6.    Każdy zawodnik musi przed wejściem na boisko okazać organizatorowi dokument tożsamości.

7.    Drużyna  może  liczyć maksymalnie 12  zawodników,  6 podstawowych i 6 rezerwowych (na boisku znajduje się 5-ciu zawodników + bramkarz)

8.    W  wyznaczonej  strefie zmian mogą przebywać tylko osoby wpisane w protokół meczowy to znaczy zawodnicy i jedna osoba funkcyjna ( trener, opiekun drużyny).  Osoby postronne nie mogą przebywać w strefie zmian.

Protesty.

1.    Protesty  można zgłaszać  tylko  w  formie  pisemnej  (mail) do organizatora do godziny 24.00
dnia następnego  po odbytym  meczu lub  podczas  trwania  kolejki (na piśmie bezpośrednio na boisku). Protesty kierowane do organizatora po tym terminie nie będą rozpatrywane i nie mogą mieć wpływu na zmianę wyniku danego meczu.

2.    Organizator nie ma obowiązku informować o wpłynięciu protestu strony zainteresowane.

3.    W  ramach protestów nie będą rozpatrywane decyzje sędziowskie, które podjęte podczas meczu mają suwerenny charakter i są ostateczne.

Przepisy rozgrywek.

1.    Rozgrywki odbywają się na boisku piłkarskim w hali.
2.    Czas gry: 2x10 min. Z maksymalnie 3 min przerwy
3.    Drużyna  może  liczyć maksymalnie 12  zawodników,  6 podstawowych i 6 rezerwowych (na boisku znajduje się 5-ciu zawodników + bramkarz)

4.    Drużyna może rozpocząć mecz w minimalnej ilości 4 zawodników (3 w polu + bramkarz). Jeżeli w wyniku wykluczeń z boiska w którymkolwiek zespole zostanie mniej niż 4 zawodników mecz należy zakończyć, a drużynie przeciwnej zostanie przyznany walkower 3:0 i 3 punkty  do  tabeli. W przypadku, gdy wynik z boiska jest dla drużyny wygrywającej korzystniejszy niż walkower, to zostaje on utrzymany.

5.    Ilość zmian w locie zawodników z pola podczas trwania rozgrywek jest nieograniczona i nie wymaga przerwy  w  grze.  Najpierw  musi  zejść  zawodnik  schodzący,  a  jego  miejsce  może  wejść  zawodnik wchodzący. Zmiany następują w wyznaczonej przez sędziego lub organizatora strefie zmian.

6.    Jeżeli zmiana została przeprowadzona nieprawidłowo sędzia napomina zawodnika wchodzącego żółtą kartką.

7.    Rzut wolny bezpośredni jest przyznawany w przypadku, gdy zawodnik:
a)Kopie lub usiłuje kopnąć przeciwnika.
b)Podstawia nogę przeciwnikowi.
c)Skacze na przeciwnika.
d)Przytrzymuje przeciwnika.
e)Pluje na przeciwnika.
f)Rozmyślnie dotyka piłkę ręką.
g)Za pomocą wślizgu atakuje piłkę będącą w posiadaniu przeciwnika(za wyjątkiem wślizgu bezkontaktowego blokującego)
h)Bramkarz dotyka piłki ręką poza własnym polem karnym.

8.    Rzut wolny pośredni jest przyznawany w przypadku, gdy zawodnik:
a)Bramkarz dotyka lub zagrywa piłkę ręką po zagraniu przez współpartnera.
b)Bramkarz trzyma piłkę w rękach dłużej niż 5 sekund.
c)Zawodnik gra w sposób niebezpieczny.
d)Przeszkadza bramkarzowi we wprowadzeniu piłki do gry, lub popełni inny czyn, który sędzia zakwalifikuje, jako rzut wolny pośredni.
e)Gestem lub słownie okazuje niezadowolenie z decyzji sędziego.

9.    Rzut z autu jest rzutem wolnym pośrednim, wykonywany jest nogą, piłka stojąca, ustawiona
na  linii bocznej  boiska.

10.    Nie obowiązuje przepis o spalonym.

Kary i wykluczenia.

1.    W  trakcie  rozgrywek  obowiązują  kary  czasowe:  dwuminutowe  (żółta  kartka)i  pięciominutowe (czerwona kartka).
a.    W przypadku ukarania zawodnika czerwoną kartką po upływie pięciu minut może wejść na boisko inny zawodnik. Zawodnik wykluczony nie może przebywać na boisku oraz na ławce rezerwowych.

2.    Kara  czasowa  jest kontynuowana w drugiej połowie meczu, gdy w pierwszej zabraknie czasu  na  jej całkowite wykonanie.

3.    Zawodnicy będący na ławce rezerwowych również mogą być ukarani karami meczowymi –
żółtą i czerwoną kartką z konsekwencjami czasowymi.

4.    Drużyna, której zawodnik rezerwowy zawinił zobligowana jest przez sędziego do usunięcia jednego z zawodników z pola ze swojej drużyny do czasu upływu nałożonej kary – drużyna gra w osłabieniu do czasu upływu kary.

5.    Zawodnik, który otrzymał czerwoną kartkę, automatycznie zostaje odsunięty od kolejnego spotkania (bez  powiadamiania  przez  organizatora). Organizator ma prawo do zwiększenia  kary, łącznie z odsunięciem  z rozgrywek, a o nałożeniu większej kary organizator powiadomi kapitana  drużyny. Jeśli kara przypadnie na mecz, w którym wynik  został zweryfikowany,
jako walkower to takie spotkanie zalicza się zawodnikowi  na poczet odbytej kary.

6.    W  przypadku  czynnego  znieważenia lub  naruszenia  nietykalności sędziego  i/lub organizatora(uderzenie,  ubliżanie itp.) sędzia natychmiast zakończy zawody. Wynik meczu zostanie zweryfikowany, jako walkower przeciwko drużynie, której zawodnik zawinił.

7.    Kara dyskwalifikacji do końca sezonu lub też dożywotnia może zostać przyznana za przewinienie polegające na:
a)Naruszeniu nietykalności cielesnej lub fizycznej, znieważeniu osób (sędziego, współpartnera,
przeciwnika, kibica, osoby postronnej) na boisku lub poza nim.
b)Wysoce niesportowym, grubiańskim i ordynarnym zachowaniu przed, w czasie i po zawodach
w stosunku do osób (sędziego, współpartnera, przeciwnika, kibica, organizatorów)

8.    W  sprawach  nieobjętych  niniejszym  regulaminem  obowiązują  przepisy  PZPN.  Ostateczna  decyzja należy do organizatora.

Do pobrania:


  Formularz zgłoszeniowy

  Regulamin rozgrywek

 

1.     W celu zgłoszenia drużyny do rozgrywek należy czytelnie wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, wraz z imienną listą zgłaszanych zawodników i przesłać skan mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Formularz do pobrania znajduje się na stronie www.mksciechanow.pl. Oryginał należy dostarczyć do dnia 30.09.2015r., który jest ostatnim dniem przyjmowania zgłoszeń.

Klub

 

Miejski Klub Sportowy Ciechanów - klubem naszego miasta
W nazwie miejski, w domyśle wszystkich, którzy kochają piłkę nożną. Tak było przed laty, tak jest i teraz. A ludzi w Ciechanowie, którzy kochają piłkę nożną jest wielu...

 

Tabela

IV liga mazowiecka (północ) 2015/2016

# Zespół M PKT BR
1 MKS Przasnysz 16 36 46:14
2 Huragan Wołomin 16 35 47:21
3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 16 34 32:9
4 KS Łomianki 16 30 25:16
5 Wisła II Płock 16 29 31:15
6 Mławianka Mława 16 29 24:15
7 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 16 29 22:19
8 Bzura Chodaków (Sochaczew) 16 28 37:19
9 Bug Wyszków 16 24 21:21
10 Mazovia Mińsk Mazowiecki 16 21 30:27
11 Naprzód Skórzec 16 17 20:43
12 MKS Ciechanów 16 15 20:29
13 Czarni Węgrów 16 15 11:35
14 Korona Szydłowo 16 15 20:47
15 Wkra Bieżuń 16 10 13:27
16 Mazur Gostynin 16 10 15:44
17 Błękitni Gąbin 16 9 13:26

Wyszukaj